Napsali o nás

O nás

Život je o radosti, dobrém pocitu a o prioritách. A tou hlavní je zdraví, od toho se vše odvíjí. Jen plnohodnotně prožitý život může být šťastným. Právě proto je v názvu naší společnosti "život" tak pevně ukotven = LIFE. A veškerou sílu, energii a našení mu dává písmeno "A" = Astaxanthin. Exkluzivní látka, která je světovými odborníky, farmaceuty, lékaři i zákazníky označována za jeden z nejsilnějších antioxidantů na světě! A právě náš zdroj této unikátní mikrořasy, kterou pěstujeme přímo v České republice, patří k těm nejkvalitnějším na zemi.

Co je naším cílem?

Cílem společnosti ALIFE je přinášet českým zákazníkům špičkové produkty světové úrovně. Tým našich farmaceutů, výživových poradců i expertů v kosmetickém průmyslu vyvíjí produkty podle nejpřísnějších kritérií a požadavků, aby vyhověli i těm nejnáročnějším zákazníkům.

Jaká je naše priorita?

Hlavní prioritou je pro nás kvalita, účinnost a spokojenost našich zákazníků. Protože jen kvalitní a precizně vyrobené produkty mohou být účinné a jen tak dokážou pomoci tam, kde je to potřeba. A dělat život šťastnějším, spokojenějším a hezčím je naší hlavní prioritou. O tom je život, o tom je ALIFE.