novinka

Slim Complex - 180 kapslí

799 Kč

Doplněk stravy
Revoluční přípravek na hubnutí na trhu! Díky unikátní receptuře, špičkovým technologiím a výtažkům ověřeným mnoha studiemi se podařilo sestavit produkt, který skutečně účinně působí na snížení hmotnosti. Více o produktu
799 Kč

Revoluční přípravek na hubnutí na trhu!

Díky unikátní receptuře, špičkovým technologiím a výtažkům ověřeným mnoha studiemi se podařilo sestavit produkt, který skutečně účinně působí na snížení hmotnosti.

Glukomannan společně s oleuropeinem nastartují proces hubnutí, tato skvělá formule navíc funguje i jako urychlovač účinků keto diety.

1 denní dávka obsahuje 4 mg astaxanthinu.

Benefity:

Urychluje keto dietu

Glukomannan společně s oleuropeinem nastartují proces hubnutí, tato skvělá formule navíc funguje i jako urychlovač účinků keto diety.

Napomáhá hubnutí

Glukomannan je jediná látka, která má expertní komisí EU uznáné pozitivní působení na hubnutí. Zdrojem glukomannanu je rostlina Amorphophallus konjac, známá jako "konjak".

Na základě vědeckých výzkumů

Stovky vědeckých studií a výzkumů potvrzují unikátní vlastnosti a účinky astaxanthinu. Astaxanthin s ostatními látkami synergicky působí a násobí jejich účinky.

Doplněk stravy

Složení: glukomannan (Amorphophallus konjac), extrakt z listů olivovníku evropského (Olea europaea L.), suchá řasa Haematococcus pluvialis (obsah astaxanthinu 5 %), fucoxanthin 10% UV.

1 kapsle – Vcaps obsahuje: glukomannan (Amorphophallus konjac) 520 mg*, extrakt z listů olivovníku evropského standardizovaný - oleuropein >20% (Olea europaea L.) 80 mg*, suchá řasa Haematococcus pluvialis (obsah astaxanthinu      5 %) 13,3 mg*, fucoxanthin 10% UV 6 mg*. Pomocné látky: HPMC tobolky, stearan hořečnatý (E470b) - protispékavá látka.
*Referenční hodnota příjmu (RHP) není stanovena.

Dávkování: 3x denně 2 kapsle před jídlem zapít dostatečným množstvím vody. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.