ASTAXANTHIN CAPS - PURPLE - 30 kapslí

490 Kč
33
ASTAXANTHIN CAPS - PURPLE - 30 kapslí Více o produktu
490 Kč

30 kapslí s Biotinem, kurkuminem, Omega 3 a 2 mg astaxanthinu

PURPLE – Kapsle prospěšné pro kůži, vlasy a nehty
Kombinace 2 mg přírodního astaxanthinu s biotinem, kurkuminem, kolagenem, piperinem, zinkem, vitaminem C a vitaminem A a omega 3 je obsažena v každé kapsli Astaxanthin caps PURPLE, které jsou prospěšné pro kůži, vlasy a nehty.
Vitamin C obsažený v kapslích přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kůže. Biotin (vitamin H) a zinek příznivě ovlivňují stav vlasů a pokožky. Také vitamin A přispívá k udržení normálního stavu pokožky.

Složení: Rybí olej s obsahem omega-3 kyselin v přírodní formě triglyceridů, želatinová kapsle (želatina hovězí, zvlhčující látka: glycerol; čištěná voda, barviva: oxid titaničitý, oxid železa černý a karmínová červeň), kurkuma extrakt 95% kurkuminoidů, astaxanthin oleoresin 5% Algastin (směs: přírodní astaxanthin - extrakt z mikrořasy Haematococcus pluvialis, antioxidanty: askorbyl palmitát a přírodní směs tokoferolů; slunečnicový olej, emulgátor: slunečnicový lecitin), glukonát zinečnatý, askorbát sodný, kolagen hovězí typ I (90%), pepřovník černý extrakt 95%, emulgátor: lecitin slunečnicový tekutý non-GMO; protispékavá látka: koloidní oxid křemičitý; vitamin A palmitát, vitamin H Biotin.

Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nikdy nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Uchovávejte při pokojové teplotě, chraňte před přímým slunečním zářením. Neobsahuje lepek, kvasinky, kukuřici, pšenici ani sóju. Není geneticky modifikován. Případná změna barvy kapslí není na závadu.

Minimální trvanlivost do konce: 05/2020

Doporučené dávkování: 1 kapsle dvakrát denně s jídlem.

Hmotnost: 31,5 g/94,5 g

Výrobce:

Algamo s.r.o.

Antala Staška 510/38

140 00 Praha 4

Česká republika

Distributor:

Bonaloka s.r.o.

Antala Staška 510/38

140 00 Praha 4

Česká republika