Vyprodáno!

Diet Complex - 180 kapslí

699 Kč
180 kapslí
Revoluční přípravek na hubnutí na trhu! Díky unikátní receptuře, špičkovým technologiím a výtažkům ověřeným mnoha studiemi se podařilo sestavit produkt, který skutečně účinně působí na snížení hmotnosti. Více o produktu
699 Kč

Revoluční přípravek na hubnutí na trhu! Díky unikátní receptuře, špičkovým technologiím a výtažkům ověřeným mnoha studiemi se podařilo sestavit produkt, který skutečně účinně působí na snížení hmotnosti.

 

Glukomannan společně s oleuropeinem nastartují proces hubnutí, tato skvělá formule navíc funguje i jako urychlovač účinků keto diety. 

 

1 denní dávka obsahuje 4 mg astaxanthinu.

Cena zahrnuje dvě balení po 90 kapslích.

Složení: glukomannan (Amorphophallus konjac), extrakt z listů olivovníku evropského (Olea europaea L.), suchá řasa Haematococcus pluvialis (obsah astaxanthinu 5 %)
1 kapsle – Vcaps obsahuje: glukomannan (Amorphophallus konjac) 560 mg*, extrakt z listů olivovníku evropského standardizovaný - oleuropein >30% (Olea europaea L.) 60 mg*, suchá řasa Haematococcus pluvialis (obsah astaxanthinu 5 %) 13,3 mg*. Pomocné látky: HPMC tobolky, stearan hořečnatý (E470b) – protispékavá látka.
*RHP není stanovena


Dávkování: 3x denně 2 kapsle před jídlem zapít dostatečným množstvím vody. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Balení: 2x 90 kapslí, 2x 69,3 g