Health Complex - 120 kapslí

999 Kč
Unikátní přípravek pro vaše zdraví, který působí příznivě nejen na srdce, ale i na imunitní systém, svalové funkce a přispívá k ochraně buněk. Obsahuje vzácné EPA a DHA, vitamin E, vitamin D. Kromě toho samozřejmě obsahuje i astaxanthin, jeden z nejsilnějších antioxidantů na světě. Více o produktu
999 Kč

Unikátní přípravek pro vaše zdraví, který působí příznivě nejen na srdce, ale i na imunitní systém, svalové funkce a přispívá k ochraně buněk. Obsahuje vzácné EPA a DHA, vitamin E, vitamin D. Kromě toho samozřejmě obsahuje i astaxanthin, jeden z nejsilnějších antioxidantů na světě.

 

Darujte nejen sobě, ale i svým blízkým to nejcennější, co můžete dát - ZDRAVÍ.

4 mg astaxanthinu v jedné kapsli.

Složení: glukomannan (Amorphophallus konjac), extrakt z listů olivovníku evropského (Olea europaea L.), suchá řasa Haematococcus pluvialis (obsah astaxanthinu 5 %)
1 kapsle – Vcaps obsahuje: glukomannan (Amorphophallus konjac) 560 mg*, extrakt z listů olivovníku evropského standardizovaný - oleuropein >30% (Olea europaea L.) 60 mg*, suchá řasa Haematococcus pluvialis (obsah astaxanthinu 5 %) 13,3 mg*. Pomocné látky: HPMC tobolky, stearan hořečnatý (E470b) – protispékavá látka.
*RHP není stanovena


Dávkování: 3x denně 2 kapsle před jídlem zapít dostatečným množstvím vody. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

 

Balení: 2x 90 kapslí, 2x 69,3 g